Ariete Vintage 286904, vedenkeitin
Ariete Vintage 286904, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 59,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ariete Vintage -vedenkeitin, 1.7L, 2200 W, VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vedenkeitin, vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 60,00 € | 60,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Vedenkeitin 1,7 litra, Vintage, vihreä (00C286904AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 67,05 € | 71,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Vedenkeitin 1,7 litra, Vintage, vihreä (00C287704AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 67,05 € | 71,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete Vedenkeitin Vintage 2869/04 - Vihreä - 2000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 67,41 € | 74,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ARIETE VINTAGE VEDENKEITIN VIHREÄNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 79,95 € | 84,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vedenkeitin, vintage, vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 80,99 € | 85,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
60,00 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,95 €
67,05 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 71,95 €
67,05 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,40 €
67,41 €
79,95 €
80,99 €
Ariete Vintage 286904, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003705115170, 8003705114296 |
Teho | 2 000 W |
Valmistaja | Ariete |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Mitat | |
Leveys | 22 cm |
Korkeus | 21 cm |
Syvyys | 22 cm |
Paino | 1 kg |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
80,99 €
Keskihinta
68,91 €
Alin hinta
59,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.