Philips HD9350/90, vedenkeitin
Philips HD9350/90, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 40,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Vedenkeitin Daily Collection HD9350/90 - Ruostumaton teräs - 2200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 40,00 € | 46,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS DAILY VEDENKEITIN TERä„S,1.7L (HD9350/90)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 44,25 € | 49,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HD9350/90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 45,00 € | 48,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HD9350/90 vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 46,00 € | 51,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips DAILY VEDENKEITIN TERÄS,1.7LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 47,90 € | 52,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Daily Collection HD9350 - kedeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hd9350/90 VedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Daily HD9350/90 -vedenkeitin, 1,7 lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 55,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,99 €
40,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 49,15 €
44,25 €
45,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 51,90 €
46,00 €
47,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,80 €
49,90 €
Philips HD9350/90, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710103817253, 18710103817250 |
Teho | 2 200 W |
Valmistaja | Philips |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Mitat | |
Leveys | 22 cm |
Korkeus | 24 cm |
Syvyys | 18 cm |
Paino | 1 kg |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
46,61 €
Alin hinta
40,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.