Smeg KLF01, vedenkeitin
Smeg KLF01, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 159,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SMEG Vedenkeitin 50's Style - Musta - 2400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 159,00 € | 159,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg 50 s Style vedenkeitin KLF03BLEU (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Klf03bleu Musta VedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg KLF03BLEU vedenkeitin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg Smeg Vedenkeitin 1,7 L - Vedenkeittimet Ruostumaton Teräs Musta - KLF03BLEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 199,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,00 €
159,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,90 €
159,00 €
169,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 199,00 €
199,00 €
Smeg KLF01, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 2 400 W |
Valmistaja | Smeg, Velbon |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Mitat | |
Leveys | 22 cm |
Korkeus | 26 cm |
Syvyys | 17 cm |
Paino | 1,1 kg |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 8017709227852 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
169,00 €
Alin hinta
159,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.