Wilfa WSPOK-1000B, vedenkeitin
Wilfa WSPOK-1000B, vedenkeitin osastosta Vedenkeittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa Vedenkeitin WSPOK-1000B, 0,8 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA WSPOK-1000B SVART POUR VEDENKEITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Svart Pour WSPOK-1000B -vedenkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Black Pour Vedenkeitin, WSPOK-1000BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 67,99 € | 67,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa Pour Over WSPOK-1000B -vedenkeitin, 0.8L, 1000 W, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,00 €
59,00 €
59,99 €
67,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,80 €
79,90 €
Wilfa WSPOK-1000B, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876099440 |
Teho | 2 200 W |
Valmistaja | Wilfa |
Tilavuus | 1,7 l |
Vesimääränilmaisin | On |
Suodatin | On |
Materiaali | Teräs |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,90 €
Keskihinta
63,18 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.