Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 150 cm, ruostumaton teräs Antiikki
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kattoverho, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 400 cm.
Kaksirivinen verhotanko SEVILLA-PICOLO 16mm, kulta, 240 cm
Kaksirivinen verhotanko LEON, 200 cm
Verhokatto, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 250 cm.
Kattoverho, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 180 cm.
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Verhot, pöytäliinat ja kankaat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Kaksirivinen verhotanko SEVILLA-PICOLO 16mm, kulta, 240 cm
-
Kaksirivinen verhotanko LEON, 200 cm
-
Kattoverho, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 200 cm.
-
Verhokatto, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 220 cm.
-
Kattoverho, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 250 cm.
-
Verhokatto, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 200 cm.
-
Kattoverho, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 300 cm.
-
Kattoverho, kaksirivinen PVC tässä koukkuineen, 360 cm.
-
Kaksirivinen verhotanko ODE-PICOLO ä˜25-16mm kulta, 200 cm
-
Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 150 cm, ruostumaton teräs Antiikki
-
Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 180 cm, ruostumaton teräs Matta kromi
-
Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 200 cm, ruostumaton teräs Matta kromi
-
Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 250 cm, ruostumaton teräs Matta kromi
-
Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 300 cm, ruostumaton teräs Matta kromi
-
Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 400 cm, ruostumaton teräs Matta kromi
Katsotuimmat Verhot, pöytäliinat ja kankaat
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 20 €
Marimekko Pieni Unikko, tabletti 31 x 42 cm
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
-
alk. 12 €
Vallila Kurjenmiekka 145 cm tekstiilivahakangas
-
alk. 9,09 €
Verhokangas Oriana.
-
alk. 19 €
Parisa-verho, tummansininen
-
alk. 67 €
Vallila Yövuoro pimentävä verho
-
alk. 15 €
Kotoilu Pauliina verhokappa
-
alk. 46 €
Rullaverho
-
alk. 60 €
Vallila Makeba, verho 140 x 250 cm
-
alk. 36 €
Marimekko Pieni Unikko, pinnoitettu puuvillakangas
-
alk. 3,90 €
Textil 150 cm hyttysverkkokangas
-
alk. 22 €
Vallila Luontopolku, vahakangas
-
alk. 26 €
Himla Sunshine, kaitaliina 50 x 145 cm
-
alk. 41 €
Marimekko Räsymatto, puuvillakangas
Kaksirivinen verhotanko 25 mm + 19 mm APOLLO, 150 cm, ruostumaton teräs Antiikki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5901554689053 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 20 €
Marimekko Pieni Unikko, tabletti 31 x 42 cm
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/verhot-poytaliinat-ja-kankaat/kaksirivinen-verhotanko-25-mm-plus-19-mm-apollo-150-cm-ruostumaton-teras-antiikki/11719985
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.