Pimennysverho PG 08 BEIGE, 73x150 cm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Pimennysverho Blackout PG 02 GREY, 68x150 cm
Pimennysverho PG 02 GREY, 100x150 cm
Pimennysverho PG 06 BEEŽ 65x150 cm
Tropicaline -pimennysverho, keltainen, 145 x 240 cm, 1 kpl
Pimennysverho Blackout PG 01 BEIGE, 43x150 cm
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Verhot, pöytäliinat ja kankaat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Verhot, pöytäliinat ja kankaat
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 20 €
Marimekko Pieni Unikko, tabletti 31 x 42 cm
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
-
alk. 12 €
Vallila Kurjenmiekka 145 cm tekstiilivahakangas
-
alk. 9,09 €
Verhokangas Oriana.
-
alk. 19 €
Parisa-verho, tummansininen
-
alk. 67 €
Vallila Yövuoro pimentävä verho
-
alk. 15 €
Kotoilu Pauliina verhokappa
-
alk. 46 €
Rullaverho
-
alk. 30 €
Kotoilu 140x240 cm 100 % pimentävä valmisverho
-
alk. 60 €
Vallila Makeba, verho 140 x 250 cm
-
alk. 36 €
Marimekko Pieni Unikko, pinnoitettu puuvillakangas
-
alk. 3,90 €
Textil 150 cm hyttysverkkokangas
-
alk. 22 €
Vallila Luontopolku, vahakangas
-
alk. 26 €
Himla Sunshine, kaitaliina 50 x 145 cm
Pimennysverho PG 08 BEIGE, 73x150 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5901554695979 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 55 €
Marimekko Unikko, vahakangas
-
alk. 20 €
Marimekko Pieni Unikko, tabletti 31 x 42 cm
-
alk. 45 €
Marimekko Siirtolapuutarha, kangas
-
alk. 14 €
146 cm softshell-kangas
-
alk. 40 €
Vallila Varsi Flow verho
-
alk. 15 €
4Living Alisa pyöreä pöytäliina
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/verhot-poytaliinat-ja-kankaat/pimennysverho-pg-08-beige-73x150-cm/10380278
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.