Asus PCE-AX3000, verkkokortti
Asus PCE-AX3000, verkkokortti osastosta Verkkokortit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 42,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS PCE-AX3000 PCIe WiFi6/BT5.0 sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
42,90 € | 47,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS PCE-AX3000 PCIe WiFi adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 43,95 € | 48,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus PCE-AX3000 Dual-band PCI-E-WiFi 6-adapteri ja Bluetooth 5.0 -sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 43,99 € | 48,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Pce-ax3000 Wifi 6 AdapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 45,88 € | 51,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Asus PCE-AX3000 WiFi 6 & Bluetooth 5.0 VerkkokorttiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 54,69 € | 62,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus PCE-AX3000 WiFi Bluetooth adapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 59,00 € | 63,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS PCE-AX3000 WiFi adapter (90IG0610-MO0R10)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 20.5.2024 | 62,95 € | 67,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 47,70 €
42,90 €
43,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,89 €
43,99 €
45,88 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 62,59 €
54,69 €
59,00 €
Toimitusaika saatavilla 20.5.2024
Hinta toimituskuluineen 67,85 €
62,95 €
Asus PCE-AX3000, verkkokortti
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
EAN-koodi | 4718017516396 |
Hintakehitys
Korkein hinta
62,95 €
Keskihinta
50,48 €
Alin hinta
42,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.