AL-KO DRAIN 10000 Inox Comfort, uppopumppu likavedelle
AL-KO DRAIN 10000 Inox Comfort, uppopumppu likavedelle osastosta Vesipumput ja painesäiliöt nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 139,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO Valuta 10000 Inox ComfortNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 39 päivää | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Drain 10000 Inox 750W likavesi uppopumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO DRAIN 10000 Inox Comfort Pumppu uppoasennettava, 750WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 155,10 € | 157,09 € | Katso tuotetta ▸ |
139,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,09 €
155,10 €
AL-KO DRAIN 10000 Inox Comfort, uppopumppu likavedelle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718042740 |
Mitat | 6,7 |
Teho | 750 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.al-ko.com/shop/fi/uppopumppu-likavedelle-al-ko-drain-10000-inox-comfort.html |
Valmistaja | AL-KO |
Hintakehitys
Korkein hinta
155,10 €
Keskihinta
144,37 €
Alin hinta
139,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.