AL-KO Twin 11000 Premium, yhdistelmäuppopumppu
AL-KO Twin 11000 Premium, yhdistelmäuppopumppu osastosta Vesipumput ja painesäiliöt nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 119,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO Twin 11000 Premium 850W uppopumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO TWIN 11000 Premium Pumppu uppoasennettava, 850WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 125,50 € | 127,49 € | Katso tuotetta ▸ |
119,90 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 127,49 €
125,50 €
AL-KO Twin 11000 Premium, yhdistelmäuppopumppu
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718042771 |
Teho | 850 W |
Mitat | (P x L x K): 25,3 x 19,3 x 31,7 cm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.al-ko.com/shop/fi/yhdistelmauppopumppu-likavedelle-al-ko-twin-11000-premium.html |
Valmistaja | AL-KO |
Hintakehitys
Korkein hinta
125,50 €
Keskihinta
122,70 €
Alin hinta
119,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.