Gardena 4700/2 (1766-20) 550W, sadevesipumppu
Gardena 4700/2 (1766-20) 550W, sadevesipumppu osastosta Vesipumput ja painesäiliöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 138,21 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Sadevesipumppu 4700/2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 138,21 € | 138,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 4700/3 Inox Automatic -uppopainepumppu, sadevesiastiaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 139,99 € | 144,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Rain Water Tank Pump 4700/2 Inox Automatic 1766-20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 149,00 € | 149,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 4700/2 Inox auto Pumppu sadevedelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 155,60 € | 157,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gardena 4700/2 550W sadevesipumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Sadevesisäiliöpumppu Gardena 4700/2 Inox Automatic tarvikkeiden kanssaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 221,00 € | 221,00 € | Katso tuotetta ▸ |
138,21 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,89 €
139,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,00 €
149,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,59 €
155,60 €
159,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 221,00 €
221,00 €
Gardena 4700/2 (1766-20) 550W, sadevesipumppu
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Teho | 550 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/kastelu/pumput/sadevesipumppu-4700-2/967975001/ |
EAN-koodi | 4078500047869 |
Hintakehitys
Korkein hinta
221,00 €
Keskihinta
160,47 €
Alin hinta
138,21 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.