Gardena 6100/5 Inox (1773-20) 1100W, uppopainepumppu
Gardena 6100/5 Inox (1773-20) 1100W, uppopainepumppu osastosta Vesipumput ja painesäiliöt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 309,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Uppopainepumppu 6100/5 inox autoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 309,00 € | 313,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Uppopainepumppu 6100/5 inox autoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 313,90 € | 313,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 6100/5 Inox auto Painepumppu upotettavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 318,20 € | 320,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 6100/5 Inox Auto uppopainepumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
329,00 € | 333,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gardena 6100/5 Inox Automatic -uppopainepumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 329,99 € | 334,89 € | Katso tuotetta ▸ |
309,00 €
313,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 320,19 €
318,20 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 333,80 €
329,00 €
Toimitusaika 20 päivää
Hinta toimituskuluineen 334,89 €
329,99 €
Gardena 6100/5 Inox (1773-20) 1100W, uppopainepumppu
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Teho | 1 100 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/kastelu/pumput/uppopainepumppu-6100-5-inox/967975601/ |
EAN-koodi | 4078500047920 |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,99 €
Keskihinta
320,02 €
Alin hinta
309,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.