Gardena 9000 (9040-20) 300W, uppopumppu likaiselle vedelle
Gardena 9000 (9040-20) 300W, uppopumppu likaiselle vedelle osastosta Vesipumput ja painesäiliöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 63,21 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Likavesipumppu 9000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 63,21 € | 70,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Uppopumppu 9000 likaiselle vedelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 9000 -uppopumppu, likaiselle vedelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena 9000 Dirt Uppopumppu likavedelleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 03.06.2024 | 70,20 € | 72,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Likaveden uppopumppu Gardena 9040-20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 108,00 € | 108,00 € | Katso tuotetta ▸ |
63,21 €
69,90 €
69,99 €
Toimitusaika tulossa 03.06.2024
Hinta toimituskuluineen 72,19 €
70,20 €
108,00 €
Gardena 9000 (9040-20) 300W, uppopumppu likaiselle vedelle
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Teho | 300 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/kastelu/pumput/uppopumppu-9000-likaiselle-vedelle/970485901/ |
Virtausmäärä | 9 000 L/h |
EAN-koodi | 4078500053297 |
Hintakehitys
Korkein hinta
108,00 €
Keskihinta
76,26 €
Alin hinta
63,21 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.