Technaxx TEC-1604 videokaappari
Technaxx TEC-1604 videokaappari osastosta Videoeditointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta www.halvathinnat.fi hintaan 14,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
USB 2.0 videokaappari editointiohjelmistollaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-15 päivää | 14,90 € | 14,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Technaxx – USB 2.0 Video Grabber, NTSC 720x480 at 30fps, black (TEC-1604)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 17,35 € | 22,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TECHNAXX Easy USB Video Grabber - video capture adapter - USB 2.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 18,82 € | 25,81 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,90 €
14,90 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 22,25 €
17,35 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,81 €
18,82 €
Technaxx TEC-1604 videokaappari
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
18,82 €
Keskihinta
17,02 €
Alin hinta
14,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.