BenQ MH536, videotykki
BenQ MH536, videotykki osastosta Videotykit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 666 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BenQ Projektori MH536 - DLP-projektori - kannettava - 3D - 1920 x 1080 - 3800 ANSI lumensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 666 € | 666 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq Mh536 Full-hdNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 770 € | 770 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq projector mh536 1080p 3800lm 1.2x hdmix2 usb-a 3d smarteco <0.5w 2w speakerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 941 € | 941 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Projektor BenQ MH536Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 040 € | 1 045 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BENQ MH536 3800ANSI FHD 1.49-1.76 DLP (9H.JN977.33E)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 045 € | 1 050 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 666 €
666 €
770 €
Toimitusaika 1 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 941 €
941 €
1 040 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 050 €
1 045 €
BenQ MH536, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4718755084119 |
Valmistaja | BenQ |
Kuva | |
Kirkkaus | 3 800 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kontrastisuhde | 20000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kuvaformaatti | Full HD |
Liitännät | |
USB | On |
HDMI-portti | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.benq.com/en-hk/projector/meeting-room/mh536.html |
Kaiutin | |
Määrä | 1 kpl |
Teho | 2 W |
Lamppu | |
Lampun käyttöikä | 5 500 tuntia |
Lampun käyttöikä säästötilassa | 7 000 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 240 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 |
Virrankäyttö (säästötila) | 190 |
Keystone | 40 astetta |
Suorituskyky | |
H-Sync Range | 15K-102KHz |
V-Sync Range | 23-120KHz |
Projektoritekniikka | DLP |
Ääni | |
Äänenvoimakkuus säästötilassa | 29 db |
Äänenvoimakkuus | 32 db |
Kuvan koko | |
Max | 150 " |
Min | 60 " |
Väri | Valkoinen |
Etäisyyssuhde | 1.368-1.662 |
Mitat | |
Leveys | 332 mm |
Korkeus | 99 mm |
Syvyys | 241 mm |
Paino | 2 600 g |
Kauko-ohjain | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 045 €
Keskihinta
892 €
Alin hinta
666 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.