BenQ MS560, videotykki
BenQ MS560, videotykki osastosta Videotykit nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 39,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BENQ MW560 Remote Control (5J.JND06.001)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.8.2024 | 39,20 € | 44,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Projektori BenQ MS560 Business Projector SVGA/4:3/4000Lm/800x600/20000:1/WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 338,23 € | 348,22 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ MS560 projektoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 348,00 € | 352,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ Projektori MS560 - DLP-projektori - kannettava - 3D - 800 x 600 - 0 ANSI lumensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 373,20 € | 373,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BENQ Projector MS560 DLP SVGA 4000lm 2xHDMINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 374,90 € | 379,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika saatavilla 14.8.2024
Hinta toimituskuluineen 44,10 €
39,20 €
Toimitusaika 3-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 348,22 €
338,23 €
348,00 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 373,20 €
373,20 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 379,80 €
374,90 €
BenQ MS560, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4718755084195, 4718755084348, 4718755084331 |
Valmistaja | BenQ |
Kuva | |
Kirkkaus | 4 000 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 600 px |
Resoluutio (leveys) | 800 px |
Kontrastisuhde | 20000:1 |
Kuvasuhde | 4:3 |
Kuvaformaatti | SVGA |
Liitännät | |
USB | On |
Komponenttivideotulo | On |
HDMI-portti | On |
Kaiutin | |
Määrä | 1 kpl |
Teho | 10 W |
Lamppu | |
Lampun käyttöikä | 6 000 tuntia |
Lampun käyttöikä säästötilassa | 10 000 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 260 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 |
Virrankäyttö (säästötila) | 215 |
Keystone | 40 astetta |
Suorituskyky | |
H-Sync Range | 15K - 102KHz |
V-Sync Range | 23 - 120 Hz |
Projektoritekniikka | DLP |
Ääni | |
Äänenvoimakkuus säästötilassa | 29 db |
Äänenvoimakkuus | 34 db |
Kuvan koko | |
Max | 150 " |
Min | 60 " |
Etäisyyssuhde | 1.96 - 2.15 |
Mitat | |
Leveys | 296 mm |
Korkeus | 120 mm |
Syvyys | 221 mm |
Paino | 2 300 g |
Kauko-ohjain | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
374,90 €
Keskihinta
294,71 €
Alin hinta
39,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.