BenQ SH753, videotykki
BenQ SH753, videotykki osastosta Videotykit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 083 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BenQ Projektori SH753+ - DLP projector - 3D - 1920 x 1080 - 5000 ANSI lumensNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 1 083 € | 1 083 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ SH753+ Full HD DLP -asennusprojektoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 249 € | 1 254 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq Sh753pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 1 607 € | 1 607 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BENQ SH753+ 5000ANSI 1.39-2.09 DLPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 688 € | 1 693 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BENQ SH753+ FHD 5000ANSI 1.39-2.09 DLP (9H.JGJ77.25E)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 698 € | 1 703 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 083 €
1 083 €
1 249 €
1 607 €
1 688 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 703 €
1 698 €
BenQ SH753, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Benq |
Kuva | |
Kirkkaus | 4 300 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Värienmäärä | 1 070 000 000 väriä |
Kontrastisuhde | 13000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kuvaformaatti | Full HD |
Liitännät | |
USB | On |
S-Video | On |
D-Sub | On |
Komposiittivideotulo | On |
Ethernet | On |
Analoginen stereotulo | On |
Analoginen stereolähtö | On |
HDMI-portti | On |
RS232C | On |
D-sub lähtö | On |
USB-host | On |
WLAN-valmius (USB) | On |
Valmistajan tuotesivu | http://business-display.benq.com/en/findproduct/projector/corporate/su754.html |
Kaiutin | |
Määrä | 1 kpl |
Teho | 10 W |
Lamppu | |
Teho | 310 W |
Lampun käyttöikä | 2 500 tuntia |
Lampun käyttöikä säästötilassa | 4 500 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 420 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 |
Virrankäyttö (säästötila) | 290 |
Optinen zoom | manuaalinen |
Keystone | 30 astetta |
Suorituskyky | |
H-Sync Range | 15-102 kHz |
V-Sync Range | 23-120 Hz |
Ääni | |
Äänenvoimakkuus säästötilassa | 31 db |
Äänenvoimakkuus | 36 db |
Kuvan koko | |
Max | 325 " |
Min | 26 " |
Väri | Valkoinen |
Mitat | |
Leveys | 314 mm |
Korkeus | 117 mm |
Syvyys | 233 mm |
Paino | 3,3 kg |
Etäisyyssuhde | 1.39~2.09 |
Asennus | |
Kattokiinnitys | On |
Pöytäasennus | On |
Taustaprojisointi | On |
Kauko-ohjain | On |
EAN-koodi | 4718755078217, 4718755032158, 4718755092909 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 698 €
Keskihinta
1 465 €
Alin hinta
1 083 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.