- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Videotykit
- ›Epson EB-W05, videotykki
Epson EB-W05, videotykki
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Epson EB-685Wi, videotykki
Epson EB-PU2116W, videotykki
Epson EB-PU2113W, videotykki
Epson EB-PU2216B, videotykki
Epson EB-PU2213B, videotykki
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Videotykit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Videotykit
-
alk. 114 €
Epson EH-TW5400, videotykki
-
alk. 2991 €
Optoma ZH606e, videotykki
-
alk. 990 €
Epson EF-12, videotykki
-
alk. 81 €
Epson EH-TW3200, videotykki
-
alk. 639 €
Samsung LSP3B, videotykki
-
alk. 3490 €
Samsung SP-LSP7T, videotykki
-
alk. 1459 €
Epson EH-TW7100, videotykki
-
alk. 6434 €
Sony VPL-FHZ75, videotykki
-
alk. 74 €
Optoma HD141X, videotykki
-
alk. 2662 €
Optoma ZH430UST, videotykki
-
alk. 514 €
Optoma DW 322, videotykki
-
alk. 314 €
BlitzWolf BW-V4, videotykki
-
alk. 159 €
BlitzWolf BW-V6, videotykki
-
alk. 754 €
BenQ TH575, videotykki
-
alk. 4235 €
Optoma ZU607T, videotykki
-
alk. 4993 €
Optoma ZU707T, videotykki
-
alk. 468 €
Acer X1128i, videotykki
-
alk. 604 €
Optoma H190X, videotykki
Valkokankaat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 400 €
Grandview Portable Pull-Up (jalusta) 92" 16:9 2030 x 1145, valkokangas
-
alk. 91 €
Reflecta Crystal Line (Tripod), 1:1 180*180, valkokangas
-
alk. 1269 €
Elite Screens ELITE Q150V1 4:3, valkokangas
-
alk. 1060 €
Elite Screens ELITE Q120H1 16:9, valkokangas
-
alk. 1299 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 133" 16:9, valkokangas
-
alk. 900 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 100" 16:9, valkokangas
-
alk. 242 €
Reflecta Crystal Line Rollo,16:9 300*208, valkokangas
-
alk. 30 €
Reflecta Alpha Lux, 4:3, 400cm x 300cm, valkokangas
-
alk. 362 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5712), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 371 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5767), 16:10, 90", 193,9cm x 121,2cm, valkokangas
-
alk. 494 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5781), 16:10, 108", 232,6cm x 145,4cm, valkokangas
-
alk. 330 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5750), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 406 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5774), 16:10, 100", 215,4cm x 134,6cm, valkokangas
-
alk. 340 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5699), 16:10, 54", 116,3cm x 72,7cm, valkokangas
-
alk. 386 €
Multibrackets Motorized Projection Screen Black Edition (MB5576), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 98 €
Reflecta Crystal Line Rollo, 16:9 200*152, valkokangas
-
alk. 1128 €
Multibrackets (kehys), 16:9 226", valkokangas
-
alk. 149 €
Reflecta Crystal-Line Tripod 131", 1:1, 240cm x 240cm, valkokangas
Epson EB-W05, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Kuva | |
Kirkkaus | 3 300 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 800 px |
Resoluutio (leveys) | 1 280 px |
Värienmäärä | 1 073 400 000 väriä |
Kontrastisuhde | 15000:1 |
Kuvasuhde | 16:10 |
Kirkkaus säästötilassa | 2 050 ANSI lumenia |
Kuvaformaatti | XGA |
Liitännät | |
USB | On |
D-Sub | On |
Komposiittivideotulo | On |
Analoginen stereotulo | On |
HDMI-portti | On |
USB-host | On |
WLAN-valmius (USB) | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.eu/products/projectors/mobile/eb-w05 |
Kaiutin | 2 W |
Lamppu | |
Teho | 210 W |
Tyyppi | UHE |
Lampun käyttöikä | 6 000 tuntia |
Lampun käyttöikä säästötilassa | 10 000 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 282 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,2 |
Virrankäyttö (säästötila) | 203 |
Optinen zoom | manuaalinen |
Keystone | |
Pysty +/- | 30 astetta |
Vaaka +/- | 30 astetta |
Projektoritekniikka | LCD |
Ääni | |
Äänenvoimakkuus säästötilassa | 28 db |
Äänenvoimakkuus | 37 db |
Kuvan koko | |
Max | 320 " |
Min | 33 " |
Väri | Valkoinen |
Mitat | |
Leveys | 302 mm |
Korkeus | 82 mm |
Syvyys | 237 mm |
Paino | 2,5 kg |
Etäisyyssuhde | 1.30-1.56:1 |
Asennus | |
Kattokiinnitys | On |
Pöytäasennus | On |
Taustaprojisointi | On |
Kauko-ohjain | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 114 €
Epson EH-TW5400, videotykki
-
alk. 2991 €
Optoma ZH606e, videotykki
-
alk. 990 €
Epson EF-12, videotykki
-
alk. 81 €
Epson EH-TW3200, videotykki
-
alk. 639 €
Samsung LSP3B, videotykki
-
alk. 3490 €
Samsung SP-LSP7T, videotykki
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/videotykit/epson-eb-w05-videotykki/6412091
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.