- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Videotykit
- ›Epson EH-TW610, videotykki
Epson EH-TW610, videotykki
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Epson EB-685Wi, videotykki
Epson EB-PU2116W, videotykki
Epson EB-PU2113W, videotykki
Epson EB-PU2216B, videotykki
Epson EB-PU2213B, videotykki
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Videotykit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Videotykit
-
alk. 114 €
Epson EH-TW5400, videotykki
-
alk. 2991 €
Optoma ZH606e, videotykki
-
alk. 990 €
Epson EF-12, videotykki
-
alk. 81 €
Epson EH-TW3200, videotykki
-
alk. 1049 €
Optoma UHD35x, videotykki
-
alk. 639 €
Samsung LSP3B, videotykki
-
alk. 2199 €
Samsung SP-LSP7T, videotykki
-
alk. 1459 €
Epson EH-TW7100, videotykki
-
alk. 6434 €
Sony VPL-FHZ75, videotykki
-
alk. 74 €
Optoma HD141X, videotykki
-
alk. 2662 €
Optoma ZH430UST, videotykki
-
alk. 514 €
Optoma DW 322, videotykki
-
alk. 314 €
BlitzWolf BW-V4, videotykki
-
alk. 165 €
BlitzWolf BW-V6, videotykki
-
alk. 754 €
BenQ TH575, videotykki
-
alk. 4235 €
Optoma ZU607T, videotykki
-
alk. 4993 €
Optoma ZU707T, videotykki
-
alk. 468 €
Acer X1128i, videotykki
Valkokankaat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 400 €
Grandview Portable Pull-Up (jalusta) 92" 16:9 2030 x 1145, valkokangas
-
alk. 91 €
Reflecta Crystal Line (Tripod), 1:1 180*180, valkokangas
-
alk. 1269 €
Elite Screens ELITE Q150V1 4:3, valkokangas
-
alk. 1060 €
Elite Screens ELITE Q120H1 16:9, valkokangas
-
alk. 1299 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 133" 16:9, valkokangas
-
alk. 900 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 100" 16:9, valkokangas
-
alk. 242 €
Reflecta Crystal Line Rollo,16:9 300*208, valkokangas
-
alk. 30 €
Reflecta Alpha Lux, 4:3, 400cm x 300cm, valkokangas
-
alk. 363 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5712), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 372 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5767), 16:10, 90", 193,9cm x 121,2cm, valkokangas
-
alk. 494 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5781), 16:10, 108", 232,6cm x 145,4cm, valkokangas
-
alk. 331 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5750), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 407 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5774), 16:10, 100", 215,4cm x 134,6cm, valkokangas
-
alk. 340 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5699), 16:10, 54", 116,3cm x 72,7cm, valkokangas
-
alk. 387 €
Multibrackets Motorized Projection Screen Black Edition (MB5576), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 98 €
Reflecta Crystal Line Rollo, 16:9 200*152, valkokangas
-
alk. 1128 €
Multibrackets (kehys), 16:9 226", valkokangas
-
alk. 149 €
Reflecta Crystal-Line Tripod 131", 1:1, 240cm x 240cm, valkokangas
Epson EH-TW610, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Kuva | |
Kirkkaus | 3 000 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Värienmäärä | 1 073 400 000 väriä |
Kontrastisuhde | 10000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kirkkaus säästötilassa | 1 925 ANSI lumenia |
Kuvaformaatti | Full HD |
3D-tuki | On |
Liitännät | |
USB | On |
WiFi | On |
D-Sub | On |
Komposiittivideotulo | On |
HDMI-portti | On |
USB-host | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.eu/products/projectors/home-cinema/eh-tw610 |
Kaiutin | 2 W |
Lamppu | |
Teho | 210 W |
Tyyppi | UHE |
Lampun käyttöikä | 4 500 tuntia |
Lampun käyttöikä säästötilassa | 7 500 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 298 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,2 |
Virrankäyttö (säästötila) | 219 |
Keystone | |
Pysty +/- | 30 astetta |
Vaaka +/- | 30 astetta |
Projektoritekniikka | LCD |
Ääni | |
Äänenvoimakkuus säästötilassa | 28 db |
Äänenvoimakkuus | 37 db |
Väri | Valkoinen |
Mitat | |
Leveys | 302 mm |
Korkeus | 92 mm |
Syvyys | 252 mm |
Paino | 2,7 kg |
Asennus | |
Kattokiinnitys | On |
Pöytäasennus | On |
Taustaprojisointi | On |
Kauko-ohjain | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 114 €
Epson EH-TW5400, videotykki
-
alk. 2991 €
Optoma ZH606e, videotykki
-
alk. 990 €
Epson EF-12, videotykki
-
alk. 81 €
Epson EH-TW3200, videotykki
-
alk. 1049 €
Optoma UHD35x, videotykki
-
alk. 639 €
Samsung LSP3B, videotykki
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/videotykit/epson-eh-tw610-videotykki/6369943
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.