- ›Viihde ja elektroniikka
- ›TV ja kotiteatteri
- ›Videotykit
- ›Philips NeoPix Ultra 2, videotykki
Philips NeoPix Ultra 2, videotykki
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Philips PicoPix Max One, videotykki
Philips NeoPix Ultra, videotykki
Philips PicoPix Micro 2TV PPX360, videotykki
Philips PicoPix Micro 2 PPX340, videotykki
Philips Screeneo S6, videotykki
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Videotykit ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Videotykit
-
alk. 2991 €
Optoma ZH606e, videotykki
-
alk. 114 €
Epson EH-TW5400, videotykki
-
alk. 81 €
Epson EH-TW3200, videotykki
-
alk. 639 €
Samsung LSP3B, videotykki
-
alk. 1459 €
Epson EH-TW7100, videotykki
-
alk. 6434 €
Sony VPL-FHZ75, videotykki
-
alk. 74 €
Optoma HD141X, videotykki
-
alk. 2727 €
Optoma ZH430UST, videotykki
-
alk. 512 €
Optoma DW 322, videotykki
-
alk. 315 €
BlitzWolf BW-V4, videotykki
-
alk. 159 €
BlitzWolf BW-V6, videotykki
-
alk. 754 €
BenQ TH575, videotykki
-
alk. 4235 €
Optoma ZU607T, videotykki
-
alk. 468 €
Acer X1128i, videotykki
-
alk. 604 €
Optoma H190X, videotykki
-
alk. 2171 €
Acer L811, videotykki
-
alk. 727 €
Acer P1557Ki, videotykki
-
alk. 1453 €
Acer PL3510ATV, videotykki
Valkokankaat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 400 €
Grandview Portable Pull-Up (jalusta) 92" 16:9 2030 x 1145, valkokangas
-
alk. 155 €
Reflecta Crystal-Line Motor Lux (87694), 4:3, 300cm x 233cm, valkokangas
-
alk. 91 €
Reflecta Crystal Line (Tripod), 1:1 180*180, valkokangas
-
alk. 1269 €
Elite Screens ELITE Q150V1 4:3, valkokangas
-
alk. 1060 €
Elite Screens ELITE Q120H1 16:9, valkokangas
-
alk. 1299 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 133" 16:9, valkokangas
-
alk. 900 €
Grandview ALR Dynamique Long Throw 100" 16:9, valkokangas
-
alk. 242 €
Reflecta Crystal Line Rollo,16:9 300*208, valkokangas
-
alk. 30 €
Reflecta Alpha Lux, 4:3, 400cm x 300cm, valkokangas
-
alk. 362 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5712), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 371 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5767), 16:10, 90", 193,9cm x 121,2cm, valkokangas
-
alk. 494 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5781), 16:10, 108", 232,6cm x 145,4cm, valkokangas
-
alk. 330 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5750), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 406 €
Multibrackets Framed Projection Screen Deluxe(MB5774), 16:10, 100", 215,4cm x 134,6cm, valkokangas
-
alk. 340 €
Multibrackets Portable Projection Screen Deluxe (MB5699), 16:10, 54", 116,3cm x 72,7cm, valkokangas
-
alk. 386 €
Multibrackets Motorized Projection Screen Black Edition (MB5576), 16:10, 77", 165,9cm x 103,7cm, valkokangas
-
alk. 98 €
Reflecta Crystal Line Rollo, 16:9 200*152, valkokangas
-
alk. 1128 €
Multibrackets (kehys), 16:9 226", valkokangas
Philips NeoPix Ultra 2, videotykki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7640186960939, 7640186960946 |
Valmistaja | Philips |
Kuva | |
Kirkkaus | 300 ANSI lumenia |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kontrastisuhde | 3000:1 |
Kuvasuhde | 1 |
Liitännät | |
USB | On |
WiFi | On |
HDMI-portti | On |
Kuulokeliitäntä | On |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 10 W |
Lamppu | |
Tyyppi | LED |
Lampun käyttöikä | 30 000 tuntia |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 100 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 |
Projektoritekniikka | LCD |
Kuvan koko | |
Max | 60 " |
Min | 24 " |
Tuetut muistikorttityypit | microSD |
Etäisyyssuhde | 1,31:1 |
Mitat | |
Leveys | 315 mm |
Korkeus | 120 mm |
Syvyys | 235 mm |
Paino | 2 400 g |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 2991 €
Optoma ZH606e, videotykki
-
alk. 114 €
Epson EH-TW5400, videotykki
-
alk. 81 €
Epson EH-TW3200, videotykki
-
alk. 639 €
Samsung LSP3B, videotykki
-
alk. 1459 €
Epson EH-TW7100, videotykki
-
alk. 6434 €
Sony VPL-FHZ75, videotykki
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/videotykit/philips-neopix-ultra-2-videotykki/9343090
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.