- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Veneily ja kalastus
- ›Vieheet
- ›Savage Gear 4D Perch Shad Slow Sink
Savage Gear 4D Perch Shad Slow Sink
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Savage Gear Monster Slug 25 cm 2 kpl/pkt Lemon Tiger
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Chartreuse
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt White Fish
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Motoroil UV
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Lemon Tiger
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Vieheet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Savage Gear Monster Slug 25 cm 2 kpl/pkt Lemon Tiger
-
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Chartreuse
-
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt White Fish
-
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Motoroil UV
-
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Lemon Tiger
-
Savage Gear Monster Slug 25 cm 2 kpl/pkt White Fish
-
Savage Gear Monster Slug 25 cm 2 kpl/pkt Pearl Apple
-
Savage Gear Monster Slug 25 cm 2 kpl/pkt Perch
-
Savage Gear Monster Slug 25 cm 2 kpl/pkt Motoroil UV
-
Savage Gear Monster Slug 25 cm 2 kpl/pkt Chartreuse
-
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Pearl Apple
-
Savage Gear Monster Slug 20 cm 2 kpl/pkt Perch
-
Savage Gear 3D Crayfish Kit jigilajitelma 30 kpl
-
Savage Gear NED Kit jigilajitelma 28 kpl
-
Savage Gear 4D Linethru Trout 15 cm 35 g Slow Sinking haukishadi
-
Savage Gear 3D Burbot Shallow 25 cm 70 g Slow Sink haukijigi
-
Savage Gear Savage Minnow 10 cm 20 g jigi
-
Savage Gear 3D Hybrid Pike 17 cm 47 g Slow Sink haukijigi
Katsotuimmat Vieheet
-
alk. 7,99 €
Rapala Soft Olio 18 cm kalajigi Blue Ghost
-
alk. 11 €
Kuusamo Professor 2 90/18 Helmi uistin
-
alk. 5,99 €
Rapala CrushCity The Mayor 7,5 cm jigi 4 kpl/pkt Chartreuse Pearl
-
alk. 7,99 €
Rapala Soft Olio 18 cm kalajigi Minnow
-
alk. 15 €
HK Varma Pinta PRO 10 cm vaappu Kultasuper Kupari, kultahologrammi
-
alk. 29 €
Pomperi PRO-X12 3 kpl vaappulajitelma
-
alk. 45 €
Nils Master Invincible 25 cm vaappu, Vieheet
-
alk. 89 €
Eumer Perhonsitojan puuhapussi, Vieheet
-
alk. 7,99 €
Salmo Hornet 3F 3,5cm vaappu
-
alk. 9,99 €
Kaweri Spinneri 6 cm
-
alk. 12 €
Kuusamo Taimen Super 75/17 lusikka uistin
-
alk. 60 €
Daiwa Prorex Lazy Jerk Distance 11 cm jerkki "Please Paint Me" 10 kpl/pkt
-
alk. 11 €
Strike Pro Pig Shad Tournament 18 cm kalajigi 2kpl/pkt Green Motoroil Pike UV
-
alk. 30 €
Team K.P Baits Relax Ahven jigilajitelma 48 kpl
-
alk. 35 €
Team K.P Baits Kuha jigilajitelma 36 kpl
-
alk. 11 €
Strike Pro Pig Shad Tournament 18 cm kalajigi 2kpl/pkt Red Tiger
-
alk. 109 €
Team K.P Baits Total Pro jigilajitelma 132 kpl + vieherasia 2 kpl
-
alk. 90 €
Team K.P Baits LiveCast Pro jigilajitelma 63 kpl
Savage Gear 4D Perch Shad Slow Sink
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5706301618009 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 7,99 €
Rapala Soft Olio 18 cm kalajigi Blue Ghost
-
alk. 11 €
Kuusamo Professor 2 90/18 Helmi uistin
-
alk. 5,99 €
Rapala CrushCity The Mayor 7,5 cm jigi 4 kpl/pkt Chartreuse Pearl
-
alk. 7,99 €
Rapala Soft Olio 18 cm kalajigi Minnow
-
alk. 15 €
HK Varma Pinta PRO 10 cm vaappu Kultasuper Kupari, kultahologrammi
-
alk. 29 €
Pomperi PRO-X12 3 kpl vaappulajitelma
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/vieheet/savage-gear-4d-perch-shad-slow-sink/7527523
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.