be quiet! Straight Power 11 1000W, virtalähde
be quiet! Straight Power 11 1000W, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 200,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
be quiet! Straight Teho 11 1000W Virtalähde - 1000 Watt - 135 mm - 80 Plus Kulta sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 200,50 € | 200,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! Straight Power 11 1000W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 212,90 € | 217,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! 1000W Straight Power 11, modulaarinen ATX-virtalähde, 80 Plus Gold, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 219,00 € | 219,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! – BE QUIET STRAIGHT POWER 11 1000W (BN285)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 226,15 € | 231,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Be quiet straight power 11 1000wNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 234,99 € | 234,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 200,50 €
200,50 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 217,80 €
212,90 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 219,00 €
219,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 231,05 €
226,15 €
234,99 €
be quiet! Straight Power 11 1000W, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260052185803 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | be quiet! |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,5 A |
12V1 | 22 A |
12V2 | 22 A |
3.3V | 25 A |
5V | 25 A |
5Vsb | 3 A |
12V3 | 30 A |
12V4 | 30 A |
Liittimet | |
4 pin molex | 4 |
SATA -virta | 11 |
24 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 6 kpl |
4 pin CPU | 1 kpl |
4+4 pin CPU | 1 kpl |
Tuulettimen koko | 135 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 170 mm |
Takuu | 3v |
Hyötysuhde | 93 % |
80 PLUS Gold -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
234,99 €
Keskihinta
218,71 €
Alin hinta
200,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.