be quiet! Straight Power 11 750W, virtalähde
be quiet! Straight Power 11 750W, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 144,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
be quiet! Straight Power 11 750W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 144,90 € | 149,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! – BE QUIET STRAIGHT POWER 11 750W (BN283)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 152,85 € | 157,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! 750W Straight Power 11, modulaarinen ATX-virtalähde, 80 Plus Gold, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 157,00 € | 157,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 149,80 €
144,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,75 €
152,85 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,00 €
157,00 €
be quiet! Straight Power 11 750W, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260052185780 |
Teho | 750 W |
Valmistaja | be quiet! |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,5 A |
12V1 | 24 A |
12V2 | 24 A |
3.3V | 25 A |
5V | 25 A |
5Vsb | 3 A |
12V3 | 20 A |
12V4 | 20 A |
Liittimet | |
4 pin molex | 4 |
SATA -virta | 11 |
24 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 4 kpl |
4 pin CPU | 1 kpl |
4+4 pin CPU | 1 kpl |
Tuulettimen koko | 135 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 170 mm |
Takuu | 3v |
Hyötysuhde | 93 % |
80 PLUS Gold -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
157,00 €
Keskihinta
151,58 €
Alin hinta
144,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.