be quiet! System Power 9 400W, virtalähde
be quiet! System Power 9 400W, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 57,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
be quiet! System Power 9 Semi 400W -virtalähde, 80 Plus BronzeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 57,90 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! System Teho 9 400W cm Virtalähde - 400 Watt - 120 mm - 80 Plus Pronssi sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 59,20 € | 66,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
be quiet! – PSU 400W system power 9 cm |kabelmanagement (BN300)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 64,10 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,80 €
57,90 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,19 €
59,20 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 69,00 €
64,10 €
be quiet! System Power 9 400W, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4260052186046, 4260052187210 |
Teho | 400 W |
Valmistaja | be quiet! |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 22 A |
12V2 | 18 A |
3.3V | 24 A |
5V | 15 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin molex | 2 |
SATA -virta | 5 |
24 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 2 kpl |
4 pin CPU | 1 kpl |
4+4 pin CPU | 1 kpl |
Tuulettimen koko | 120 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 140 mm |
Takuu | 1v |
80 PLUS Bronze -sertifikaatti | On |
Hyötysuhde | 88 % |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,10 €
Keskihinta
60,40 €
Alin hinta
57,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.