Chieftec APB-500B8, virtalähde
Chieftec APB-500B8, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 41,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec Value Series APB-500B8 500W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 41,90 € | 46,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Value Sarja Virtalähde - 500 Watt - 120 mm - 80 Plus KylläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 42,97 € | 49,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC – ATX 500W PSU 80+ 230V EU certified, w/12 cm fan, Bulk Value (APB-500B8)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 43,10 € | 48,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec value series psu 500w 80 plus 230v euNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 46,99 € | 51,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,80 €
41,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,96 €
42,97 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,00 €
43,10 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 51,98 €
46,99 €
Chieftec APB-500B8, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710713230569 |
Teho | 500 W |
Valmistaja | Chieftec |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
46,99 €
Keskihinta
43,74 €
Alin hinta
41,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.