Chieftec GPS-600A8, virtalähde
Chieftec GPS-600A8, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 54,44 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec Smart Series GPS-600A8 Virtalähde - 600 Watt - 120 mm - 80 Plus Valkoinen sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 54,44 € | 61,43 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec GPS-600A8 600W virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
54,90 € | 59,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Smart Series GPS-600A8 600W -virtalähde, 80 PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 57,90 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC PSU 600W 12CM ATX12V V2.3 80+ (GPS-600A8)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,25 € | 64,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Chieftec psu 600w 12cm fan active pfc atx12v v2.3 80+ eff.(with power cord)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 65,99 € | 70,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,43 €
54,44 €
54,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,80 €
57,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,15 €
59,25 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 70,98 €
65,99 €
Chieftec GPS-600A8, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 600 W |
Valmistaja | Chieftec |
Virrananto | |
12V1 | 46 A |
3.3V | 20 A |
5V | 20 A |
Hyötysuhde | 80 % |
EAN-koodi | 4710713239555 |
Hintakehitys
Korkein hinta
65,99 €
Keskihinta
58,50 €
Alin hinta
54,44 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.