Chieftec PSU 500W, virtalähde
Chieftec PSU 500W, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 48,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Chieftec Smart Sarja GPS-500A8 Virtalähde - 500 Watt - 120 mm - 80 Plus Valkoinen sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 48,50 € | 55,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec Smart Series GPS-500A8 500W -virtalähde, 80 PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 50,90 € | 55,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CHIEFTEC PSU 500W 12CM ATX12V V2.3 80+ (GPS-500A8)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 52,15 € | 57,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chieftec psu 500w 12cm fan active pfc atx12v v2.3 80+ eff.(with power cord)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 56,99 € | 61,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,49 €
48,50 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,80 €
50,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 57,05 €
52,15 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 61,98 €
56,99 €
Chieftec PSU 500W, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 500 W |
Valmistaja | Chieftec |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 14 A |
12V2 | 15 A |
3.3V | 30 A |
5V | 3 A |
5Vsb | 28 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 4 |
SATA -virta | 3 |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 2 kpl |
Tuulettimen koko | 120 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Syvyys | 140 mm |
Takuu | 2 v |
EAN-koodi | 4710713237308, 4710713239333, 4710713239531 |
Hintakehitys
Korkein hinta
56,99 €
Keskihinta
52,14 €
Alin hinta
48,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.