- ›Tietotekniikka
- ›Komponentit
- ›Virtalähteet
- ›Corsair PSU RM1000e - 1000W - 80+ Gold
Corsair PSU RM1000e - 1000W - 80+ Gold
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
CORSAIR RM750e 750 Watt ATX 3.0 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular Power Supply
CORSAIR CX Series CX750 PSU 750 Watt 80 PLUS Bronze
CORSAIR CX Series CX550 PSU 550 Watt 80 PLUS Bronze
CORSAIR RM Series RM650 PSU 650 Watt 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular
CORSAIR HXi Series HX1500i 80 PLUS Platinum EU Version PSU
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Virtalähteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
CORSAIR RM750e 750 Watt ATX 3.0 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular Power Supply
-
CORSAIR CX Series CX750 PSU 750 Watt 80 PLUS Bronze
-
CORSAIR CX Series CX550 PSU 550 Watt 80 PLUS Bronze
-
CORSAIR RM Series RM650 PSU 650 Watt 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular
-
CORSAIR HXi Series HX1500i 80 PLUS Platinum EU Version PSU
-
Corsair 600W Gen5 White - 12VHPWR PSU Cable Sleeved
-
CORSAIR SF-L Series SF1000L 1000W Fully Modular 80 PLUS Gold
-
CORSAIR HXi Series 2023 HX1000i 1000 Watt 80 PLUS Platinum C14 Version PSU
-
Corsair 600W Gen5 Black - 12VHPWR PSU Cable Sleeved
-
CORSAIR RM850e 850 Watt ATX 3.0 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular Power Supply
-
CORSAIR RM1000e 1000 Watt ATX 3.0 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular Power Supply
-
Corsair RMx Series RM1000x 1000W -virtalähde, 80 Plus Gold
-
Corsair CV Series CV550 550W -virtalähde, 80 Plus Bronze
-
Corsair RM750X Shift - 750W - 80+ Gold Modular
-
Corsair RM850X Shift - 850W - 80+ Gold Modular
-
Corsair RM1000X Shift 1000W - 80+ Gold Modular
-
Corsair RM1200X Shift 1200W - 80+ Gold Modular
-
Corsair CV Series CV650 650W -virtalähde, 80 Plus Bronze
Katsotuimmat Virtalähteet
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 150 €
Seasonic Focus GX 850W ATX 3.0
-
alk. 146 €
CORSAIR SF-L Series SF850L 850W Fully Modular 80 PLUS Gold
-
alk. 70 €
BE QUIET System Power 10 power supply unit 650W Fan
-
alk. 68 €
CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt 80 PLUS Bronze
-
alk. 420 €
Seasonic PRIME PX-1600W ATX 3.0
-
alk. 19012 €
Cougar GEX 650W -virtalähde, 80 Plus Gold
-
alk. 109 €
Seasonic Focus GX-750 Gold, virtalähde
-
alk. 90 €
SilverStone 350W FX350-G, Flex, virtalähde
-
alk. 39 €
Kolink Core KL-C600, virtalähde
-
alk. 48 €
SilverStone 500W Strider Essential, virtalähde
-
alk. 188 €
Chieftec Polaris 1050W 80 Plus Gold -modulaarinen virtalähde
-
alk. 216 €
Chieftec Polaris 1250W Retail 80 PLUS GOLD, Cable-mgt, PCIe Gen5
-
alk. 154 €
Cooler Master GX II 850W 80+ Gold Modular ATX 3.0
-
alk. 248 €
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD Full Modular ATX 12V
-
alk. 58 €
Aerocool Aero White 500W, virtalähde
-
alk. 67 €
LC Power LC6650 V2.3 650 W, virtalähde
-
alk. 144 €
Inter-Tech Aspower U1A-C20500-D 500W, virtalähde
Corsair PSU RM1000e - 1000W - 80+ Gold
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006651710 |
Valmistaja | Corsair |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 150 €
Seasonic Focus GX 850W ATX 3.0
-
alk. 146 €
CORSAIR SF-L Series SF850L 850W Fully Modular 80 PLUS Gold
-
alk. 70 €
BE QUIET System Power 10 power supply unit 650W Fan
-
alk. 68 €
CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt 80 PLUS Bronze
-
alk. 420 €
Seasonic PRIME PX-1600W ATX 3.0
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/virtalahteet/corsair-psu-rm1000e-1000w-80-plus-gold/11523487
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.