DeepCool PK750D 750W - 80+ Bronze
DeepCool PK750D 750W - 80+ Bronze osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 65,75 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DeepCool PK750D Virtalähde - 750 Watt - 120 mm - 80 Plus Pronssi sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 65,75 € | 72,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deepcool PK750D 750W -virtalähde, 80 Plus BronzeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 65,90 € | 70,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool PK750D ATX -virtalähde, 750 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 74,99 € | 79,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,74 €
65,75 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 70,80 €
65,90 €
74,99 €
DeepCool PK750D 750W - 80+ Bronze
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6933412715375 |
Valmistaja | Deepcool |
Hintakehitys
Korkein hinta
74,99 €
Keskihinta
68,88 €
Alin hinta
65,75 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.