NZXT C1200 PSU 1200W - 80+ Gold ATX 3.0
NZXT C1200 PSU 1200W - 80+ Gold ATX 3.0 osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 216,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NZXT C-Series Kulta C1200 Virtalähde - 1200 Watt - 135 mm - 80 Plus Kulta sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 216,57 € | 216,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NZXT C1200 ATX -virtalähde, 1200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 223,95 € | 223,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NZXT C1200 ATX -virtalähde, 1200 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 224,00 € | 228,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NZXT 1200W C1200 Gold, ATX-virtalähde, PCIe 5.0, 80 Plus Gold, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 224,90 € | 224,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
NZXT C-Series C1200 1200W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 239,90 € | 244,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 216,57 €
216,57 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 223,95 €
223,95 €
224,00 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 224,90 €
224,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 244,80 €
239,90 €
NZXT C1200 PSU 1200W - 80+ Gold ATX 3.0
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5056547202495 |
Valmistaja | NZXT |
Hintakehitys
Korkein hinta
239,90 €
Keskihinta
225,86 €
Alin hinta
216,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.