Seasonic Focus GX-1000 Gold, virtalähde
Seasonic Focus GX-1000 Gold, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seasonic Prime GX 1000W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime GX 1000 W Gold -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime GX 1000 Virtalähde - 1000 Watt - 135 mm - 80 Plus Kulta sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 216,21 € | 216,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sea Sonic Seasonic Prime Gx-1000 80+ Gold Psu 1,000w 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 269,70 € | 275,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 203,90 €
199,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 216,21 €
216,21 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,69 €
269,70 €
Seasonic Focus GX-1000 Gold, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173874225 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 83 A |
3.3V | 25 A |
5V | 25 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 5 |
SATA -virta | 10 |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 6 kpl |
Tuulettimen koko | 120 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 140 mm |
Hyötysuhde | 90 % |
80 PLUS Gold -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
269,70 €
Keskihinta
220,98 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.