Seasonic Focus GX-750 Gold, virtalähde
Seasonic Focus GX-750 Gold, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 108,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seasonic Focus GX 750W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 108,90 € | 113,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic 750W FOCUS GX-750, modulaarinen virtalähde, 80Plus Gold, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 109,90 € | 109,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Focus GX 750 Virtalähde - 750 Watt - 120 mm - 80 Plus Kulta sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 110,48 € | 110,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic FOCUS GX-750 -ATX-virtalähde, 750WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 126,99 € | 131,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,80 €
108,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,90 €
109,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 110,48 €
110,48 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 131,89 €
126,99 €
Seasonic Focus GX-750 Gold, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173874690 |
Teho | 750 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 62 A |
3.3V | 20 A |
5V | 20 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 3 |
SATA -virta | 8 |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 4 kpl |
Tuulettimen koko | 120 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 140 mm |
Hyötysuhde | 92 % |
80 PLUS Platinum -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
126,99 €
Keskihinta
114,07 €
Alin hinta
108,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.