Seasonic Focus GX-850 Gold, virtalähde
Seasonic Focus GX-850 Gold, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 129,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seasonic 850W FOCUS GX-850, modulaarinen ATX-virtalähde, 80 Plus Gold, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 129,90 € | 129,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic FOCUS GX-850 -ATX-virtalähde, 850WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 131,99 € | 136,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Keskity GX 850 Virtalähde - 850 Watt - 120 mm - 80 Plus Kulta sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 141,36 € | 141,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Focus GX 850W -virtalähde, 80 Plus GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seasonic FOCUS GX-850 -ATX-virtalähde, 850WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 169,99 € | 169,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 129,90 €
129,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 136,89 €
131,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 141,36 €
141,36 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 169,99 €
169,99 €
Seasonic Focus GX-850 Gold, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173874683 |
Teho | 850 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 70 A |
3.3V | 20 A |
5V | 20 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 5 |
SATA -virta | 10 |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 6 kpl |
Tuulettimen koko | 120 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 140 mm |
Hyötysuhde | 90 % |
80 PLUS Gold -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,99 €
Keskihinta
144,45 €
Alin hinta
129,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.