Seasonic Prime 600 Titanium, virtalähde
Seasonic Prime 600 Titanium, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 249,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seasonic 600W PRIME FANLESS 600W Titanium, tuulettimeton virtalähde, 80Plus TitaniumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 249,90 € | 249,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime Titanium 600W -virtalähde, 80 Plus TitaniumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 265,90 € | 270,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime Titanium Fanless 600 Virtalähde - 600 Watt - 0 - Ilman tuuletinta - 80 Plus Titaani sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 269,39 € | 269,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime Titanium Fanless 600 W -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 291,95 € | 291,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seasonic Prime Titanium Fanless 600 W -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 292,00 € | 296,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,90 €
249,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 270,80 €
265,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,39 €
269,39 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 291,95 €
291,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 296,90 €
292,00 €
Seasonic Prime 600 Titanium, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173873310 |
Teho | 600 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 50 A |
3.3V | 20 A |
5V | 20 A |
5Vsb | 2,5 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 5 |
SATA -virta | 6 |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 170 mm |
80 PLUS Titanium -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
292,00 €
Keskihinta
273,83 €
Alin hinta
249,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.