Seasonic Prime PX-1000 Platinum, virtalähde
Seasonic Prime PX-1000 Platinum, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 309,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seasonic 1000W PRIME PX-1000, modulaarinen ATX-virtalähde, 80PLUS PlatinumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 309,90 € | 309,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime PX 1000W -virtalähde, 80 Plus PlatinumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 309,90 € | 314,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sea Sonic Seasonic Prime Px-1000 80+ Platinum Psu 1,000w 80 Plus PlatinumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 359,60 € | 359,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime PX 1000 W Platinum -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä perjantai - tiistai | 367,95 € | 367,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seasonic Prime PX 1000 W Platinum -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 368,00 € | 372,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime PX 1000 Virtalähde - 1000 Watt - 135 mm - 80 Plus Platina sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 887 € | 887 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 309,90 €
309,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 314,80 €
309,90 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 359,60 €
359,60 €
Toimitusaika perillä perjantai - tiistai
Hinta toimituskuluineen 367,95 €
367,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 372,90 €
368,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 887 €
887 €
Seasonic Prime PX-1000 Platinum, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173874164 |
Teho | 1 000 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 83 A |
3.3V | 25 A |
5V | 25 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 5 |
SATA -virta | 12 |
6 pin PCI-E | 6 kpl |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 8 kpl |
4 pin CPU | 2 kpl |
4+4 pin CPU | 1 kpl |
Tuulettimen koko | 135 |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 170 mm |
Syvyys | 150 mm |
Takuu | 10 v |
80 PLUS Platinum -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
887 €
Keskihinta
433,77 €
Alin hinta
309,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.