Seasonic Prime PX-650 Platinum, virtalähde
Seasonic Prime PX-650 Platinum, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 139,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seasonic 650W PRIME PX-650, modulaarinen ATX-virtalähde, 80 PLUS Platinum, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 139,90 € | 139,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime PX 650 Virtalähde - 650 Watt - 135 mm - 80 Plus Platina sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 170,54 € | 170,54 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sea Sonic Seasonic Prime Px-650 80+ Platinum Psu 650w 80 Plus PlatinumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 182,28 € | 188,27 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 139,90 €
139,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 170,54 €
170,54 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,27 €
182,28 €
Seasonic Prime PX-650 Platinum, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173874195 |
Teho | 650 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 52 A |
3.3V | 20 A |
5V | 20 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 5 |
SATA -virta | 12 |
6 pin PCI-E | 6 kpl |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
6+2 pin PCI-E | 8 kpl |
4 pin CPU | 2 kpl |
4+4 pin CPU | 2 kpl |
Tuulettimen koko | 135 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 170 mm |
Syvyys | 150 mm |
Takuu | 10 v |
80 PLUS Platinum -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
182,28 €
Keskihinta
164,24 €
Alin hinta
139,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.