Seasonic Prime TX-850 Titanium, virtalähde
Seasonic Prime TX-850 Titanium, virtalähde osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 289,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seasonic Prime TX 850W -virtalähde, 80 Plus TitaniumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 289,90 € | 294,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime TX 850 W Titanium -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 294,00 € | 298,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic 850W PRIME TX-850, modulaarinen ATX-virtalähde, 80 PLUS Titanium, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 294,90 € | 294,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seasonic Prime TX 850 W Titanium -ATX-virtalähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 298,00 € | 298,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sea Sonic Prime Tx 850 850w 80 Plus TitaniumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 332,94 € | 332,94 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 294,80 €
289,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 298,90 €
294,00 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 294,90 €
294,90 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 298,00 €
298,00 €
332,94 €
Seasonic Prime TX-850 Titanium, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4711173874126 |
Teho | 850 W |
Valmistaja | Seasonic |
Hiljainen | On |
80 PLUS -sertifikaatti | On |
Irroitettavat kaapelit | On |
Virrananto | |
-12V | 0,3 A |
12V1 | 70 A |
3.3V | 20 A |
5V | 20 A |
5Vsb | 3 A |
Liittimet | |
4 pin floppy | 1 kpl |
4 pin molex | 5 |
SATA -virta | 10 |
6 pin PCI-E | 6 kpl |
20+4 pin ATX | 1 kpl |
Tuulettimen koko | 135 mm |
Mitat | |
Korkeus | 86 mm |
Leveys | 150 mm |
Syvyys | 170 mm |
80 PLUS Titanium -sertifikaatti | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
332,94 €
Keskihinta
301,95 €
Alin hinta
289,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.