Xilence Performance X Series XN071 550W, virtalähde
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Xilence Performance C XP500R6 500W -virtalähde
XILENCE Perfomance Gaming Series 550W PSU
XILENCE Perfomance Gaming Series 450W PSU
XILENCE Perfomance Gaming Series 750W PSU
XILENCE Perfomance Gaming Series 850W PSU
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Virtalähteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Virtalähteet
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 150 €
Seasonic Focus GX 850W ATX 3.0
-
alk. 146 €
CORSAIR SF-L Series SF850L 850W Fully Modular 80 PLUS Gold
-
alk. 70 €
BE QUIET System Power 10 power supply unit 650W Fan
-
alk. 68 €
CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt 80 PLUS Bronze
-
alk. 420 €
Seasonic PRIME PX-1600W ATX 3.0
-
alk. 19012 €
Cougar GEX 650W -virtalähde, 80 Plus Gold
-
alk. 105 €
CORSAIR RM750e 750 Watt ATX 3.0 80 PLUS GOLD Certified Fully Modular Power Supply
-
alk. 109 €
Seasonic Focus GX-750 Gold, virtalähde
-
alk. 90 €
SilverStone 350W FX350-G, Flex, virtalähde
-
alk. 39 €
Kolink Core KL-C600, virtalähde
-
alk. 48 €
SilverStone 500W Strider Essential, virtalähde
-
alk. 188 €
Chieftec Polaris 1050W 80 Plus Gold -modulaarinen virtalähde
-
alk. 216 €
Chieftec Polaris 1250W Retail 80 PLUS GOLD, Cable-mgt, PCIe Gen5
-
alk. 154 €
Cooler Master GX II 850W 80+ Gold Modular ATX 3.0
-
alk. 248 €
CHIEFTEC POLARIS 3.0 1300W 80 Plus GOLD Full Modular ATX 12V
-
alk. 58 €
Aerocool Aero White 500W, virtalähde
-
alk. 67 €
LC Power LC6650 V2.3 650 W, virtalähde
Xilence Performance X Series XN071 550W, virtalähde
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 63 €
Corsair RM850X, virtalähde
-
alk. 150 €
Seasonic Focus GX 850W ATX 3.0
-
alk. 146 €
CORSAIR SF-L Series SF850L 850W Fully Modular 80 PLUS Gold
-
alk. 70 €
BE QUIET System Power 10 power supply unit 650W Fan
-
alk. 68 €
CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt 80 PLUS Bronze
-
alk. 420 €
Seasonic PRIME PX-1600W ATX 3.0
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/virtalahteet/xilence-performance-x-series-xn071-550w-virtalahde/7542389
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.