Mesko MS 3050, pöytägrilli
Mesko MS 3050, pöytägrilli osastosta Voileipä- ja pöytägrillit nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 49,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tasogrilli Mesko 1800WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 55,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mesko 1800W tasogrilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mesko Grill MS 3050 Kontaktigrilli, 1800 W, musta/ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 61,90 € | 66,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mesko Sähköinen Pöytägrilli 2500W MS 3050Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 61,90 € | 66,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
49,90 €
59,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 66,90 €
61,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 66,90 €
61,90 €
Mesko MS 3050, pöytägrilli
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5902934839525 |
Teho | 2 500 W |
Valmistaja | Adler |
Non-stick pinnoite | On |
Paistotason mitat | |
Pituus | 28 cm |
Leveys | 23 cm |
Rasvankeräysalusta | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
61,90 €
Keskihinta
58,40 €
Alin hinta
49,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.