OBH Nordica Optigrill+ GO7148S0, pöytägrilli
OBH Nordica Optigrill+ GO7148S0, pöytägrilli osastosta Voileipä- ja pöytägrillit nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 229,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica OptiGrill+ Black -pöytägrilli ja paistovuoka mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 229,95 € | 229,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica OptiGrill+ Black -pöytägrilli ja paistovuoka, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 229,99 € | 234,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Optigrill+ GO7148S0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 236,46 € | 236,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Optigrill+ Black with TrayNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 277,90 € | 282,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Optigrill+ BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
329,00 € | 334,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 229,95 €
229,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,89 €
229,99 €
236,46 €
277,90 €
329,00 €
OBH Nordica Optigrill+ GO7148S0, pöytägrilli
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 2 180 W |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,00 €
Keskihinta
260,66 €
Alin hinta
229,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.