OBH OptiGrill+ XL, pöytägrilli
OBH OptiGrill+ XL, pöytägrilli osastosta Voileipä- ja pöytägrillit nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 189,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica OptiGrill Extra -pöytägrilli ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 189,95 € | 189,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica OptiGrill Extra -pöytägrilli, ruostumaton teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica OptiGrill XL -pöytägrilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica OptiGrill+ XL parilagrilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Optigrill extra -pöytägrilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 269,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
OBH OptiGrill XLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 329,00 € | 329,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 189,95 €
189,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
269,00 €
329,00 €
OBH OptiGrill+ XL, pöytägrilli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | OBH |
Non-stick pinnoite | On |
Säädettävä termostaatti | On |
Takuu | 24 kk |
Kupu | On |
Sähkögrilli | On |
EAN-koodi | 3168437244767 |
Hintakehitys
Korkein hinta
329,00 €
Keskihinta
245,99 €
Alin hinta
189,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.