Intel RealSense Depth Camera D435i, web-kamera
Intel RealSense Depth Camera D435i, web-kamera osastosta Web-kamerat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 368,72 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Intel RealSense Depth Kamera D435iNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 368,72 € | 368,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel RealSense Depth Camera D435iNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 401,90 € | 406,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Intel RealSense Depth Camera D435i (82635D435IDK5P)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 411,70 € | 416,60 € | Katso tuotetta ▸ |
368,72 €
401,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 416,60 €
411,70 €
Intel RealSense Depth Camera D435i, web-kamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Intel |
Valmistajan tuotesivu | https://www.intelrealsense.com/depth-camera-d435i/ |
EAN-koodi | 0735858403931, 5032037148399 |
Hintakehitys
Korkein hinta
411,70 €
Keskihinta
394,11 €
Alin hinta
368,72 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.