Epson WorkForce DS-870, asiakirjaskanneri
Epson WorkForce DS-870, asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 770 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epson Workforce Ds-870Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 770 € | 770 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Työvoima DS-870 asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 896 € | 896 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE DS-870 (B11B250401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 17.5.2024 | 1 288 € | 1 293 € | Katso tuotetta ▸ |
770 €
896 €
Toimitusaika saatavilla 17.5.2024
Hinta toimituskuluineen 1 293 €
1 288 €
Epson WorkForce DS-870, asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8715946660813 |
Mitat | |
Korkeus | 167 mm |
Paino | 3,6 kg |
Pituus | 296 mm |
Nopeus | |
Skannausnopeus (harmaasävyt) | 65 ppm |
Skannausnopeus (värit) | 65 ppm |
Tarkkuus | 600 x 600 dpi |
Valmistaja | Epson |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 288 €
Keskihinta
985 €
Alin hinta
770 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.