- ›Koti ja perhe
- ›Astiat ja keittiövälineet
- ›Astiastot
- ›Arabia Lumi 3,2 l kulho
Arabia Lumi 3,2 l kulho
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Arabia Esteri -kulho, 13 cm, 6 kpl
Arabia Pastoraali -lautanen, 24 cm, 6 kpl
Arabia Sunnuntai -lautanen, 21 cm, 6 kpl
Arabia Tuokio -lautanen, 26 cm, 6 kpl
Arabia Huvila -kulho, 13 cm, 6 kpl
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Astiastot ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Astiastot
-
alk. 96 €
Iittala Teema -lautanen, 17 cm, valkoinen, 6 kpl
-
alk. 16 €
Juomalasit LITERATKI, 6kpl.
-
alk. 20 €
Iittala Taika kahvikuppi 0,2L Siimes
-
alk. 139 €
Villeroy & Boch Aterinsetti Oscar 24-os,
-
alk. 35 €
Rätt Start Vaahteramäen Eemeli Astiasetti 3
-
alk. 10 €
KM lasikarahvi ja 4 lasia
-
alk. 30 €
Ruoan muodot
-
alk. 33 €
Thermo pullo Contigo, 470ml
-
alk. 20 €
AMBITION Misty lasikansi, 24/26/28 cm
-
alk. 133 €
Pann G21 Flop 24 cm, 6342514
-
alk. 13 €
Tescoma Banquet pöydällä, 2 kpl.
-
alk. 14 €
Tescoma Classic jälkiruoalla, 2 kpl..
-
alk. 20 €
Tescoma yleissekoitin, 500 ml.
-
alk. 10 €
Tescoma Presto Seafood osteriveitsi, 15 cm.
-
alk. 20 €
Tescoma Classic kalaveitsi, 2 kpl..
-
alk. 13 €
Zyle ZY8024DG lämpölasit, 240 ml, 2 kpl..
-
alk. 4,79 €
Kulho Simax, 3 eri kokoa
-
alk. 3,67 €
Syvä kulho BANQUET
Aterimet ja veitset -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 14 €
Hackman Savonia, ruokalusikat 6 kpl
-
alk. 77 €
Fiskars Functional Form 1057552, viisi veistä bambutukissa
-
alk. 68 €
MAC HB-85, kokkiveitsi, 21,5 cm terä
-
alk. 47 €
Chippendale, hopeiset kahvilusikat 6 kpl
-
alk. 247 €
Hackman Linnea Jälkiruoka-aterinsetti 16-os.
-
alk. 9,99 €
Fileointi- ja luuttomaksi leikkaava veitsi 16cm /6
-
alk. 7,50 €
Aida Aida lasten aterimet 4 osaa Steel
-
alk. 53 €
Satake Kuro Magneettinen Veitsiteline
-
alk. 111 €
Fiskars Titanium 1027294, kokkiveitsi 20 cm
-
alk. 4,71 €
Funktion Voiveitsi Puu/Teräs
-
alk. 39 €
Arabia Santa Claus, kahvilusikat 4 kpl
-
alk. 288 €
Iittala Artik, aterinsarja, 24 osaa
-
alk. 269 €
Iittala Scandia, 24-os. aterinsarja
-
alk. 37 €
Hackman - Muumi lasten setti Talvi
-
alk. 37 €
MAC HB-55, vihannesveitsi, 13,5 cm terä
-
alk. 70 €
Fiskars Functional Form -aterinlahjapakkaus (24-os)
-
alk. 269 €
MAC SBK-95, kokkiveitsi, 23,5 cm terä
-
alk. 29 €
Tefal Kahdeksantuhatta viisisataa kolmekymmentäviisi ja 31/100.
Arabia Lumi 3,2 l kulho
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 96 €
Iittala Teema -lautanen, 17 cm, valkoinen, 6 kpl
-
alk. 16 €
-
alk. 20 €
Iittala Taika kahvikuppi 0,2L Siimes
-
alk. 139 €
Villeroy & Boch Aterinsetti Oscar 24-os,
-
alk. 35 €
Rätt Start Vaahteramäen Eemeli Astiasetti 3
-
alk. 10 €
KM lasikarahvi ja 4 lasia
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/astiastot/arabia-lumi-32-l-kulho/1908496
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.