Victorinox (5.2033.22), kokkiveitsi 22 cm, sahalaita
Victorinox (5.2033.22), kokkiveitsi 22 cm, sahalaita osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 47,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Victorinox - Fibrox Kokkiveitsi sahalaita 22 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 47,78 € | 54,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox - Kebony Kokkiveitsi 22 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 79,69 € | 79,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Sahateräinen kokkiveitsi, fibrox-kädensija, 22 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 60,00 € | 60,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Victorinox Suosittu kokkiveitsi 22 cm, woodNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 92,00 € | 92,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,68 €
47,78 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 79,69 €
79,69 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,00 €
60,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 92,00 €
92,00 €
Victorinox (5.2033.22), kokkiveitsi 22 cm, sahalaita
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7611160501479 |
Hintakehitys
Korkein hinta
92,00 €
Keskihinta
69,87 €
Alin hinta
47,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.