Langaton hälytyskeskus Electia Protect EL-20
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Henkilökohtaiset turvatuotteet ja hälyttimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Katsotuimmat Henkilökohtaiset turvatuotteet ja hälyttimet
-
alk. 99 €
Maxcom FW735 SOS-turvaranneke
-
alk. 41 €
Doro 3500, hälytyspainikeranneke
-
alk. 15 €
Sireeni Electia Protect EL-SRO
-
alk. 5,99 €
Asennusrasia Deltronic
-
alk. 119 €
Langaton hälytyskeskus Electia Protect EL-20
-
alk. 1,99 €
Jousiheijastin Asaklitt
-
alk. 40 €
IP-kamera Electia Protect EL-IP
-
alk. 13 €
Sadesuoja lastenvaunuihin, Clas Ohlson
-
alk. 4,99 €
Kangaskassi heijastavaa materiaalia
-
alk. 9,99 €
Ryöstöhälytin sireenillä ja vilkulla, 130 dB
-
alk. 15 €
IR-tunnistin Electia Protect EL-IRP
-
alk. 9,99 €
Heijastinvaljaat taskulla, one size, Clas Ohlson
-
alk. 6,99 €
Joulukuusen vesivahti Brightflake
-
alk. 40 €
Plegium Smart Mini 3-in-1 Turvasumutin, hälytin, sovellus
-
alk. 16 €
UCO LED StakeLight maakiila valolla, 2kpl pakkauksessa
-
alk. 35 €
Plegium Smart Emergency Button Hälytyspainike
-
alk. 9,99 €
Koodirasia Electia Protect EL-KP
-
alk. 30 €
Plegium Combo Turvasumutin, jossa sireeni, 130 dB
Liiketunnistimet ja murtohälyttimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 24 €
Langaton kulkuhälytin IP44 180 m
-
alk. 79 €
Ring Alarm Outdoor Siren (4AS1S1-0EU0), sireeni hälytysjärjestelmään
-
alk. 26 €
Dahua 114721 Asennusalusta malliin SD59225U-HNI
-
alk. 115 €
Eve Water Guard, älykäs vedenilmaisin, jossa on kierteet
-
alk. 74 €
Ubiquiti Protect All-In-One Sensor UP-Sense, kodin turvalaite
-
alk. 31 €
Frient Entry Sensor Pro, Zigbee-ovi/ikkuna-anturi + lämpöanturi
-
alk. 29 €
Frient Motion Sensor, Zigbee-liiketunnistin
-
alk. 27 €
Frient Entry Sensor, Zigbee-ovi/ikkuna-anturi
-
alk. 7,99 €
Sonoff, ä„lykytkin oville ja ikkunoille DW2 RF433MHz
-
alk. 34 €
Frient Motion Sensor Pro, Zigbee-liiketunnistin jossa valo- ja lämpöanturit
-
alk. 29 €
PIR 240 -infrapunaliiketunnistin, IP44
-
alk. 6,90 €
Alarmtech MC 200-S21 Muovinen sovitin ilman magneettia, 25 mm
-
alk. 328 €
DSC 114324 Lasirikkotunnistin akustinen, langaton
-
alk. 116 €
Alarmtech Docbox-A4 Kaappi 380 x 290 x 85 mm
-
alk. 101 €
NookBox WTRQ F1 Hätäpainike
-
alk. 683 €
Samsung 116304 Näyttö HDMI + VGA
-
alk. 18 €
Alarmtech MC 740E-M14 Magneettikytkimet hälytys- ja kulunvalvontajärjestelmiin
-
alk. 161 €
NookBox 119001 Lasirikkoilmaisin akustinen, langaton
Langaton hälytyskeskus Electia Protect EL-20
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7350033530849 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 99 €
Maxcom FW735 SOS-turvaranneke
-
alk. 41 €
Doro 3500, hälytyspainikeranneke
-
alk. 15 €
Sireeni Electia Protect EL-SRO
-
alk. 5,99 €
Asennusrasia Deltronic
-
alk. 119 €
Langaton hälytyskeskus Electia Protect EL-20
-
alk. 1,99 €
Jousiheijastin Asaklitt
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/henkilokohtaiset-turvatuotteet-ja-halyttimet/langaton-halytyskeskus-electia-protect-el-20/13695159
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.