Bosch Serie 4 KGN392LDF, jääkaappipakastin
Bosch Serie 4 KGN392LDF, jääkaappipakastin osastosta Jääkaappipakastimet nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 892 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Jääkaappi Bosch KGN392LDFNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 892 € | 948 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch KGN392LDFNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 939 € | 969 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch KGN392LDF Serie 4 -jääkaappipakastin, teräs, 2mNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 21 päivää | 1 046 € | 1 106 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Jääkaappi-pakastin yhdistelmä KGN392LDF (Inox look)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 046 € | 1 076 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BOSCH SERIE 4 KGN392LDF JÄÄKAAPPIPAKASTINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 1 121 € | 1 150 € | Katso tuotetta ▸ |
892 €
939 €
Toimitusaika 21 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 106 €
1 046 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 1 076 €
1 046 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 150 €
1 121 €
Bosch Serie 4 KGN392LDF, jääkaappipakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005274017 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 203 cm |
Syvyys | 66 cm |
Paino | 70 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Jääkaappi | |
Tilavuus | 260 l |
Hyllyjen lukumäärä | 5 kpl |
Pullohylly | On |
Vihanneslaatikoiden lukumäärä | 1 kpl |
Pakastin | |
Tilavuus | 103 l |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 3 kpl |
Muovilaatikot | On |
Energialuokka | D |
Energiankulutus | 203 kWh/vuosi |
No-Frost | On |
Säädettävät jalat | On |
Lasihyllyt | On |
Läpinäkyvät laatikot | On |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Äänenvoimakkuus | 35 db |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Väri | Teräs |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 121 €
Keskihinta
1 009 €
Alin hinta
892 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.