HP Spectre 700, langaton hiiri
HP Spectre 700, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 51,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP Spectre 700 / 3NZ70AA - Hiiri - HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 51,81 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Spectre 700 - Hiiri - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 92,63 € | 99,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Spectre 700 - Hiiri - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 150 päivää | 208,05 € | 208,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Spectre Rechargeable Mouse 700 (Luxe Cooper) -hiiri, Musta, KupariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 53,90 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hp Spectre 700 Langaton 1,200dpi Hiiri Hopea, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 83,70 € | 89,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hewlett Packard – 950 4K Pro Webcam (TBD) (4C9Q2AA#ABB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 10.5.2024 | 368,90 € | 373,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
51,81 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 99,62 €
92,63 €
Toimitusaika 150 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,05 €
208,05 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 58,80 €
53,90 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,69 €
83,70 €
Toimitusaika saatavilla 10.5.2024
Hinta toimituskuluineen 373,80 €
368,90 €
HP Spectre 700, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 200 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | |
Bluetooth | On |
USB | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www8.hp.com/fi/fi/products/oas/product-detail.html?oid=23462621 |
Mitat | |
Leveys | 6,34 mm |
Korkeus | 3,58 mm |
Syvyys | 10,4 mm |
Paino | 0,1 g |
Ominaisuudet | Rulla |
Optinen | On |
EAN-koodi | 0192018921832, 0192018921863, 0193424687954, 0193424687961, 0195908246558, 0196068595685 |
Hintakehitys
Korkein hinta
368,90 €
Keskihinta
143,17 €
Alin hinta
51,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.