Rörstrand Ostindia Kulho Kannella 35 Cl - Tarjoiluvadit Posliini Sininen - 1072030
Rörstrand Ostindia Kulho Kannella 35 Cl - Tarjoiluvadit Posliini Sininen - 1072030 osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 59,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rörstrand - Ostindia Kulho kannella 0,35 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,30 € | 66,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rörstrand Ostindia kulho kannella 35 cl lahjapakkaus Sininen-valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 63,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rörstrand Ostindia Kulho Kannella 35 Cl - Tarjoiluvadit Posliini Sininen - 1072030Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
70,00 € | 70,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 66,20 €
59,30 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,80 €
63,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 70,00 €
70,00 €
Rörstrand Ostindia Kulho Kannella 35 Cl - Tarjoiluvadit Posliini Sininen - 1072030
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7320062104304 |
Valmistaja | Rörstrand |
Hintakehitys
Korkein hinta
70,00 €
Keskihinta
64,40 €
Alin hinta
59,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.