Shure Motiv MV7X, podcast-mikrofoni
Shure Motiv MV7X, podcast-mikrofoni osastosta Mikrofonit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 169,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Shure Mv7x Xlr -mikrofoni Podcastien NauhoittamiseenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 169,88 € | 175,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Shure MV7X XLR Podcast Mikrofoni - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 169,90 € | 169,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Shure Motiv MV7-X -mikrofoni, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 169,99 € | 174,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Shure MV7X Podcast-mikrofoniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 170,36 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Shure MV7X XLR Podcast MikrofonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 175,19 € | 175,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,87 €
169,88 €
169,90 €
169,99 €
170,36 €
175,19 €
Shure Motiv MV7X, podcast-mikrofoni
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Shure |
Mikrofoni | |
Taajuusvaste | 50-16000 Hz |
Impedanssi | 252 Ohm |
XLR-liitin | On |
EAN-koodi | 0042406738071 |
Hintakehitys
Korkein hinta
175,19 €
Keskihinta
171,06 €
Alin hinta
169,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.