Daewoo GDA 6500E 5,5kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Valitettavasti tuotetta ei ole tällä hetkellä saatavilla.
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
BENSIINIKä„YTTä–INEN LEHTIPUHALLIN JA IMURI / 1.1 KM / 0.8 KW DABL 270 DAEWOO
Daewoo DACS 1640Li 40V 35cm, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Daewoo GDA 2500i 2,0kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Daewoo GDA 3500 3,2kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Daewoo GDA 3500DFE 2,8kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
BENSIINIKä„YTTä–INEN LEHTIPUHALLIN JA IMURI / 1.1 KM / 0.8 KW DABL 270 DAEWOO
Daewoo DACS 1640Li 40V 35cm, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Daewoo GDA 2500i 2,0kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Daewoo GDA 3500 3,2kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Daewoo GDA 3500DFE 2,8kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Daewoo GDA 6500E 5,5kW, bensiinikäyttöinen generaattori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Daewoo |
Mitat | 78,6 |
Äänenvoimakkuus | 95 db |
Moottorin teho | 5,5 kW |
Valmistajan tuotesivu | https://daewoo-power.com/multicatalog/item/daewoo_gda_6500e/ |
EAN-koodi | 8800356871512 |
Hintakehitys
Korkein hinta
0 €
Alin hinta
0 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.